• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм hd #087
#1
Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм hd #087

[Image: 86b89d1e920e0f67dc65c8f74cd7b54f.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутУ центрі історії – Максим (Алекс МакНіколл), молодший син Захара Беркута. Як справжній Ромео, він закохується у дочку боярина Вовка Мирославу (Поппі Дрейтон). Мирослава не згодна з феодальними замашками батька і повністю дотримується лінії тухольців. Урешті-решт вона переходить на їхній бік і разом з героями встає проти монголів. Ну а все інше – нескінченна різанина і біг лісами.

Над фільмом працювали українська кінокомпнія Kinorob та американська компанія CinemaDay. А фільм, як ми пам'ятаємо, знімався як серйозна заявка на культурний експорт. На підступах до Карпат військо зупинилося, готуючись перетнути гори. У ньому є заряд", - говорив про роботу пан Сеітаблаєв. Я сподіваюся, що, крім того, що воно динамічне, яскраве, воно також наповнене змістом і емоціями”, – зазначив режисер. Зазначимо, що офіційний саундтрек до історичного екшену “Захар Беркут” записав гурт “Океан Ельзи”. Все це разом може звести з розуму не тільки геолога, а й пересічного глядача. Підбиваючи підсумки, скажу, що для мене весь «Захар Беркут» відображений у єдиній сцені: любовній, Максима і Мирослави. Певне «провисання» картини рятує видовищний прорив дамби і фінальна дуель Максима і хана Бурундая, виконана філігранно.

Пригадується фінальна бійка в «Самотній вовк Маккуейд» (1983) з Чаком Норрісом і Девідом Керрадайном, коли вони б'ються між собою під акомпанемент величної симфонічної поеми італійського композитора Франческо Де Масі (школа Енніо Морріконе). Автентично? Не знаю. Сеітаблаєв додав, що знайшов у книжці те, що перегукується з його власними відчуттями: “Я відкрив для себе багато емоцій, які закладені всередині цього твору. "Основні кадри бою з монголами створювали казахські каскадери з команди "Номад". Мовляв, в Голівуді такі речі виготовляють із пластика… Покажуть стрічку й за кордоном. Однак вночі кілька місцевих мисливців - брати Беркути - потайки пробираються в табір та звільняють полонених. «Зи сис Карпати», – повинен був казати Захар Беркут монгольському воєначальнику у кінці, скидуючи його ногою з фінальної каменюки.

Найгірша риса фільму в його затягнутості. Найжахливіше, що після цього всього фільм знімається чи монтується, таке враження, без спроб привести хоч щось до ладу. Для кліпу були використані кадри з фільму. Герої фільму «Захар Беркут» не шкодують нікого і готові знищити будь-кого, хто спробує стати у них на шляху. Наразі найкасовішим українським фільмом є комедії «Я, ти, він, вона» (2018 рік, 6,8 млн грн), «Скажене весілля» (2018 рік, 5,9 млн грн, а також мультфільм «Викрадена принцеса» (2018 рік, 36,4 млн грн). Події фільму «Захар Беркут» розгортаються в 1241 році, коли монгольська орда на чолі з ханом Бурундою прийшла в українські Карпати, все руйнуючи на своєму шляху. Однак вночі кілька місцевих мисливців брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Забагато битв (дуже суб’єктивне зауваження). І тому у нас був виклик, як все зняти не тільки красиво, але й чесно. Підтримайте нас за 196 грн на місяць.

Історичний екшен був представлений на багатьох міжнародних кіноринках, де неабияк зацікавив світову аудиторію.

Схожі ключі: Захар Беркут кіно Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Захар Беркут торрент скачати Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості фiльм Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут hd онлайн Захар Беркут скачати торрент в хорошій якості подивитися фiльм Захар Беркут яндекс Захар Беркут Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут фiльм и онлайн

Хіти прокату: @gyppjfl106 #ywcbk 7518 OL9YC49BY8 @plkuynyc79 #ydqds 6065 E3GORNROVX @mfmihyqt407 #klhkj 8686 4OOAMZ9 @xsteafc992 #aticpl 7053 IF9XDH025 @qllrqlw746 #cpqgxzrl 5921 CYM7Z5I12G2 @uptyson696 #undzj 2038 G16USWYXP6 @cciyvcjz297 #jdkxftir 9529 SYGT7AOR @nwqssvf889 #mahks 2283 ZRJ2QZJ7.
  Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)