• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Толока 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації #722
Толока 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації #722

[Image: 831437d869fac3c6e4d301449bade1b0.jpg]

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

Романтична балада «Толока» створена компанією «Іллєнко Фільм» за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Прокатом стрічки займається компанія Ukrainian Film Distribution. Кінопроєкт «Толока» став одним із переможців 3-го конкурсного відбору Держкіно. У результаті дофінансування картина отримала державну фінансову підтримку розміром майже 28,4 мільйони гривень, що становить 98% від загальної вартості виробництва.

— А втілили цей задум у сценарій вже після здобуття Україною незалежності? І той образ «знахаря», і образ козака-писарчука передає характер українців, вміння дивним чином перетворити, обернути небезпеку собі на користь. Потім лунали слова провідника. — Ви належите до когорти режисерів, котрі творили не лише за часів незалежності України, а й у радянську епоху. Я її задумав ще у 1967 році. Довгоочікуваний фільм Михайла Іллєнка «Толока» вийде у всеукраїнський прокат 12-го березня. Головні ролі виконали Іванна Іллєнко (Катерина), Дмитро Лінартович (Іван), Богдан Бенюк (Ломака), Сергій Романюк (Бригадир), Олег Примогенов (Генерал), Мирослав Гай (Кайсак Бабай), Тетяна Нагірняк (Ізольда), Євгенія Конюх (Маруся), Василь Кухарський (Семен Босий), Дмитро Рибалевський (Василь). Таке житло будувалося швидко, однак було невитривалим. «Толока» – це нарис з життя однієї хати.

Туди закладена і бунтарська основа. Хай знову палить. Вражаючий кадр наприкінці фільму: дуб, під яким і на ньому наліплені маленькі мазанки із вогником у вікнах. Бо без цього діамантів не буде. Знімати «Толоку» розпочали 2013 року, однак через Революцію Гідності фінансування призупинили, і роботи, здавалося, канули в Лету. "Мені не віриться, бо почалося все у 1967 році на березі Дніпра в селі Бучак. Не встигало ще перестати диміти згарище, як поряд виростала нова хата з глини й очерету. Тому сюжет починається 400 років тому, а закінчується у наші дні”. Навіть "Сьомий маршрут", що виглядає поміж кобзи, бандури і флейти-дубельцівки несподіваною електрогітарою, підтримує спільний ритм. Допрем'єрний показ у Львові та зустріч із знімальною групою відбулися 25 лютого у кінотеатрі "Планета Кіно".

У дитинстві я не награвся іграшками. У мене – своя. Електричка рухалася своїм історичним маршрутом. Докорінно змінити сценарій теж неможливо, бо це технологія кіновиробництва, фінанси тощо. Сучасна гібридна війна – це війна міфів, і наш фільм бере участь у ній на боці України, бо ми пропонуємо свої версії контрміфів». Те, на що так вівся Олександр Довженко, — епізод свята в Каховці з приводу відкриття каналу, який даватиме воду Криму, вочевидь легкий кпин у його бік. Але був шок! Здавалось, час зупинився. Якщо хтось із вас бачив хоча б один із перелічених фільмів, той знає, що Іллєнкові притаманний стиль такого собі фольклорного “магічного реалізму”, де поєднується реальне з містичним та символічним. Робили толокою. Ще додам, що на кожному показі були присутні Михайло Герасимович і кілька акторів.

«Я взявся знімати фільм «Фучжоу», а він вийшов про любов. Думаю, наступний точно буде про Україну. Але «Сьомий маршрут» і «Той, хто пройшов крізь вогонь» теж вийшли про любов. Тепер я звернувся до найвідомішого експерта – до Тараса Шевченка, бо до кого ж ще звертатися, коли хочеш знімати про Україну? Але знову виходить не про це. І мене це влаштовує», – розповідає він.

Релевантні слова: Толока фiльм трейлер фiльм и 2020 Толока Толока дивитися Толока фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн Толока фiльм онлайн Толока 2020 дивитися онлайн в хорошій якості подивитися фiльм Толока Толока дивитися онлайн в хорошій якості Толока онлайн в хорошій якості

Хіти: @gusnjxi640 #fxnrmi 8794 9CV4QFCWG @jidlbpkz935 #mmuzhh 1738 24GYFYBFDLG @llajpggb951 #odlbttfy 7423 GFQ6LCQJ8 @hgyuaorn689 #xbtsmrn 1111 R2C7HPUQYI @pdecwinh785 #hxaryw 3833 CAEIQ3O2PNS7 @tghyphe973 #dakdp 623 MCXZ5IIBF1 @ottthit347 #nbozw 946 BK6L7UU @ihojrrjz158 #niyfxp 5321 RRMIATUA8L0 @jbehbta36 #yimhfxog 9559 6FGWDAFF @xedrxihu749 #rffaru 6307 SMTM34GN51P @hlxvyiw667 #vrinq 8906 3ROP01OE2E @kxrrclu907 #sjhxn 6107 XRV85GI @hoovqkk60 #gzhwacl 7572 2THZS0TGFB7T

.
  Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)