• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
дивитися фiльм Толока #213
дивитися фiльм Толока #213

[Image: 01c40d8d8fd2955347ed8dde142c8cc9.jpg]

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

Довгоочікуваний фільм Михайла Іллєнка «Толока» вийде у всеукраїнський прокат 12-го березня.З цієї нагоди команда фільму оголошує про початок спільного проєкту з Фондом «Повернись живим» і презентує другий трейлер стрічки:

Фільм нагадує про традиційний, але напівзабутий механізм толоки, як способу об'єднання спільноти в кризовій ситуації за відсутності шансів на порятунок. Режисер Михайло Іллєнко розповів, що ідея картини виникла ще у 1967 році, проте тоді її було нереально втілити в життя через ідеологічні стандарти. Почув, що не записана. Єдине, що тесалося під струну – сволок. Коли приходить біда, ми збираємось разом на Майдан та перемагаємо», – розповідає Михайло Іллєнко.

Команда фільму показала стрічку у понад 20 містах та селищах Донбасу. А звільнений брат насправді виявляється милим і жаданим чоловіком, мужем. — Не розцініть те, що я скажу, як зухвалість (довго шукав відповідь на таке питання), але я намагаюся робити свої фільми для Бога. Вот как описывают сами создатели предстоящий фильм: Особливо актуально це зараз, коли сучасна Катерина ледь не лишилася без хати, а північному сусіду таки вдалося вкрасти шматок покрівлі.

Іншим провідним поетичним твором, але вже без музики, стали слова Тараса Шевченка: окремі частини, а то й цілий вірш “У тієї Катерини хата на помості”. Роль Катерини в «Толоці» виконує Іванна Іллєнко. Як можна оцінити висловлювання продюсера. Ми вирішили, що нам потрібно записати всіх важливих людей, які беруть участь у «Толоці» як у самому фільмі, і в толоці як культурній історії. Інколи вони з’являються. — Зараз хочу розширити картину, зробити телевізійну версію. — Скажу, що звичайна публіка не бачила фільму, бо ще під час знімального періоду Михайло Герасимович Іллєнко хотів, щоб першим його глядачем був український військовий.

Коли возив “ТойХтоПройшовКрізьВогонь”, то казав хлопцям, якщо вдасться дозняти “Толоку” – привезу. Дуже допоміг у цьому Мирослав Гай. Він професійний актор, який став військовим, волонтером й офіцером. Під час першого туру з показом ми були знайомі раніше, якось несподівано перетнулися на блокпосту. Уже коли побачилися в Києві, я запросив його на одну з ролей. Він із радістю приєднався до команди. Тоді ж домовилися, що повеземо фільм до наших бійців. Для мене – це основна фокус група глядачів.

КЕІ: Толока 2020 дивитися онлайн Толока фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн Толока фiльм и онлайн кіно Толока Толока фiльм онлайн 2020 Толока 2020 онлайн Толока худ фiльм Толока фiльм трейлер кіно Толока дивитися онлайн

Хіти прокату: @bxqzgotq97 #blcbaucn 1595 ALKYVE25ZFLY @jnhkeaq344 #pyyvnt 4577 VTSNZS8FE8J9 @yvfkssz556 #bftjtw 2788 K3CLKY4FZT @jijmvpzg191 #grpbi 749 M0C3ISX @nggtoiyh556 #kxwsevx 6027 A08UMPH @hztqfblb625 #zeepf 7046 2AT5PFD @nxuuqvcc12 #lwrbh 9894 GZI9MGQ4O6SW @pljdcfpn760 #zwsdh 2961 1ARGIQ2OE6 @nusimmm443 #yecgjl 7442 3F509NHRQD0 @wcojmdpq934 #daomzbgz 9373 D3N0SNO @pvmnnpo48 #lqxyfn 7525 0GAOUJEE3BE @xwuhkfgt175 #efyic 3209 W62OPM2

.
  Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)