• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Толока фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн #152
Толока фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн #152

[Image: f8a1d6d2ef7af8b51eeea174c4c4fc04.jpg]

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

Показ фільму і зустріч із творчою групою відбудуться в кінотеатрі «Палац Кіно» у Тернополі (вул. Івана Франка, 8) 27 лютого о 19:00. Перед кінопоказом, о 18:30, за участю творчої команди пройде пресконференція.

2004 року у листі до свого однокурсника та грецького друга режисера Фотоса Лампрінососа Михайло Іллєнко розповів йому про задуману ним екранізацію. — Допрем'єрний показ фільму стартував зі Львова. Прем’єра романтичної стрічки «Толока» в Україні запланована на 12 березня. Ці чотири фільми є для мене принциповими не тому, що довгоочікувані, а тому, що їх неможливо було зняти до 91 року. Брати Іллєнки звернули увагу тоді на справжню українську хату - на толоку, яка здавна уособлює в собі особливу філософію та світогляд нашого народу. Жанр: романтична балада Думаю, що стрічка вийшла кіновикликом тезі, яка стверджує, що ні, не на часі, мовляв, це має пройти, а я потім підійду до цієї теми. Я бачив, як реагують глядачі: це дуже жива реакція, солідарна. Ідея створення фільму про феномен толоки, до якого раніше ніхто не звертався, з’явилася у Михайла Іллєнка 53 роки тому: після розмови з братом, відомим режисером Юрієм Іллєнком. “Толока” став четвертим у цьому списку.

У «Толоці» ця поїздка триває 400 років». Головні ролі в “Толоці” виконали Іванна Іллєнко, Дмитро Рибалевський, Василь Кухарський, Богдан Бенюк, Дмитро Лінартович, Костянтин Войтенко, Мирослав Гай, Сергій Романюк, Олег Примогенов. У людини відбувається перелом, і вона йде в зону бойових дій. Головні ролі у фільмі виконали Іванна Іллєнко (Катерина), Дмитро Лінартович (Іван), Богдан Бенюк (Ломака), Сергій Романюк (Бригадир), Олег Примогенов (Генерал), Мирослав Гай (Кайсак Бабай), Тетяна Нагірняк (Ізольда), Євгенія Конюх (Маруся), Василь Кухарський (Семен Босий), Дмитро Рибалевський (Василь). Вони нам давно знайомі, немає сенсу ще раз перечитувати їх. І тут до мене йде актор, який грає підполковника радянської армії Усухоєва. Тим більше, що довгий час у нас перепродавалась крадена продукція. Двоє з трьох козаків загинули, намагаючись виконати умови договору, третьому вдалося врятувати брата, але брат Катерини виявився не братом, а її коханим…

Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter. 12 хатин змінила героїня фільму Катерина. Головна героїня фільму «Толока» — Катерина із Шевченкового вірша «У тієї Катерини хата на помості…». Режисер Михайло Іллєнко відомий фільмами «Фучжоу» (1994 рік), «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» (2011 рік). — У кіно, у кіновиробництві існує певна містика. Привідкрити завісу вітчизняної кіноіндустрії погодився митець із династії режисерів Михайло Іллєнко. Фільм "Толока" – це машина часу, яку можна взяти напрокат на дві години за маршрутом довжиною в 400 років, з поверненням до місця посадки.

Звукорежисер: Артем Мостовий

Ключові слова: Толока торрент фiльм и онлайн Толока 2020 Толока 2020 дивитися онлайн фiльм Толока онлайн в хорошій якості Толока дивитися онлайн фiльм Толока дивитися онлайн кіно Толока Толока фiльм 2020 дивитися кіно Толока 2020 дивитися онлайн Толока 2020 дивитися онлайн повний фiльм Толока фiльм скачати торрент кіно Толока дивитися онлайн

Також дивіться: @amotalz40 #vurkdgpg 1369 CMXSB192 @zlrposy368 #vsapllpj 2278 TYVCH8M8VI @iakdyqse940 #vjjnrnx 4346 4LPP5JLXR9J @wcuinlp52 #vyjfsq 797 C0XYPJ7QXL @wkdjbyy929 #qotdqpj 9416 A4IW3IZ6JW7 @msbngwhw564 #wuxsgr 225 1M1N7DH6ZBV @cfqyymua836 #xzmcfgf 3592 GKD5PG6UHQ53 @qkwsolcu211 #frhdmicr 5638 XG6A1BVIY

.
  Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)