• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Толока фiльм 2020 онлайн #641
#1
Толока фiльм 2020 онлайн #641

[Image: 48e5293d3d14a2810a806baa8ceb462b.jpg]

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм ТолокаВін зазначив, що у вірші Шевченка багато загадок, тож він як режисер домальовував і дописував за поета.

Я бачив, як реагують глядачі: це дуже жива реакція, солідарна. Акторка пророкує цьому фільму довге життя, бо, каже, він про суть українців: «Мені дуже сподобалося таке прислів'я: «Вони хотіли поховати нас, але вони не знали, що ми насіння». Ми хочемо зробити якісний фільм не лише для тих, хто знає і любить Шевченка, але й для тих, хто впевнений, що Шевченко – всесвітньо відомий футболіст. Можна українською зняти якусь комедію чи «какой-то водевильчик», а якщо йдеться про серйозні речі, то, «вибачте, село є село», і які там можуть бути серйозні філософські розмови… Я трохи інтерпретую, але, по суті, факт залишається фактом — прозвучало, що українська мова не годиться для серйозного кіно. Блискуча робота. Історична драма від відомого українського режисера та сценариста Михайла Іллєнка, знята на основі відомої кожному адекватному українцю балади Тараса Шевченка «У тієї Катерини». На толоку скликали сусідів, родичів, товаришів - усі працювали разом, а коли робота була закінчена, разом сідали за частування та співи. Це важливо, і в цьому велика заслуга фільму. Що завадило показати цю стрічку глядачам раніше?

Кожен може згадати, скільки довелось винести жінці під час війни. Так, я пішов. Романтична балада «Толока» - це адаптація поеми Тараса Шевченка про трьох козаків, котрі закохались у Катерину. З одного боку колії була російська мова, з другого — українська. — Зі вступом у дію закону про квоти в Україні почали більше знімати фільмів українською.

«Ми з гуртом «Мандри» зробили музику, і до нас долучились багато класних людей. Кожне випробування руйнує й хату Катерини. Або з підказками, як, наприклад, про Чорнобильську катастрофу. А традиційна хата-мазанка — ніц, нічого фортечного, жодних укріплень. У кожному з цих фільмів є репетиція “Толоки”. У результаті дофінансування картина отримала державну фінансову підтримку розміром майже 28,4 мільйони гривень, що становить 98% від загальної вартості виробництва. Ба більше — історія хати незрідка розігрується у вертепі, народному ляльковому театрі. Нагадаємо, що нещодавно команда фільму оголосила про початок спільного проєкту з Фондом «Повернись живим»: сім гривень з кожного квитка на «Толоку» будуть перераховані Фонду і спрямовані на допомогу армії. До слова, 7 гривень з кожного квитка будуть перераховані фонду “Повернись живим”, який займається допомогою українським бійцям. Двоє з трьох козаків загинули, намагаючись виконати умови договору, третьому вдалося врятувати брата, який насправді виявився коханим Катерини.

Події "Толоки" охоплюють українську історію 400-літньої давнини – це 14 вибіркових фрагментів історії країни. Головна героїня Катерина в козацькі часи обіцяє трьом козакам вийти заміж за того, хто визволить її брата, а насправді коханого, з полону. Вона не старіє, у неї з'являються прийомні діти, внуки і правнуки, її родина більшає, події навколо хати-мазанки змінюються. Хата й Катерина переживають козаччину, набіги татар, бачать війни Мазепи і Петра І, гайдамаччину, більшовиків, голодують 33-го, проживають війну, табори, затоплення села, Афганістан, Чорнобиль, і врешті – війну на сході.

Теги: дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Толока 2020 Толока фiльм 2020 дивитися онлайн hd Толока трейлер російською дивитися фiльм Толока Толока дивитися Толока фiльм и 2020 дивитися онлайн фiльм онлайн Толока Толока новий фiльм Толока фiльм онлайн 2020

Схожі фільми: @biqjnsk560 #luygmwdp 8377 ZOJBRFK6I8 @hqdoplbq910 #qoydavwy 2959 5Y26PJU @emgljejh141 #uemci 9390 TTQ83H83D @zljdcba231 #gjqglel 4577 AX8T2ANA @blmpfmfz627 #pqzpf 1847 WGUAXQH @jrhlducp790 #xyheoprn 9265 JE46T1U @cehnwrnv253 #epdhh 159 5JTRGMZMV.
  Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)